نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در محل به معنی این است که امور مربوط به نصب ویندوز لپ‌تاپ یا کامپیوتر ثابت شما در مکان و زمانی انجام می‌شود که شما تعیین کنید و دیگر نیازی نیست که برای نصب ویندوز، سیستم خود را از خانه یا محل کار خارج کنید. اما ارائه دهندگان خدمات نصب ویندوز در محل، همه امور پشتیبانی کامپیوتر را در محل برای شما انجام می‌دهند که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

مزایای نصب ویندوز در محل چیست؟

  • کوتاه کردن زمان مورد نیاز برای انجام امور مربوط به نصب ویندوز.
  • همه امور مربوط به نصب و پشتیبانی ویندوز در حضور شما انجام خواهد گرفت.
  • تعويض ويندوز در محل برای افرادی که تمایل ندارند سیستم خود را از محل سکونت یا کار خود خارج کنند گزینه بسیار مناسبی است.
  • زمان انجام تعویض ویندوز را شما مشخص می‌کنید و آن را متناسب با برنامه خود تعیین می‌کنید.
  • در صورت وجود هرگونه مشکل و یا نیاز به راهنمایی می‌توانید آن را به طور مستقیم با فرد متخصص در میان بگذارید.

به چه شکل می توانم از خدمات نصب ویندوز در محل استفاده کنم؟

کافی است به سایت شرکتی که تصمیم دارید از خدمات تعويض ويندوز در محل آن استفاده کنید رفته و سفارش خود را ثبت کنید؛ در این سفارش به علاوه نوع خدمتی که نیاز دارید باید زمان و مکان آن را هم مشخص کنید. یکی از راه‌های دیگر ثبت سفارش و استفاده از خدمات نصب ویندوز در محل، تماس با شرکت مورد نظر است. کارشناسان شرکت می‌توانند شما در زمینه رایانه‌ای راهنمایی و سفارش شما را به ثبت برسانند. در صورتی که در این خصوص نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، از طریق شماره ۰۲۱۲۸۴۲۶۸۶۸ با ما در تماس باشید.

نصب ویندوز غرب تهران

برای این‌که بتوانید خدمات سریع‌تر و بهتری را در زمینه تعویض ویندوز در محل دریافت کنید؛ بهتر است سفارش خود را در شرکت‌هایی ثبت کنید که در نزدیکی محل زندگی شما واقع شده‌اند. خبر خوب برای ساکنین غرب تهران این است که شرکت‌های معتبری در زمینه نصب ویندوز در محل غرب تهران فعال هستند؛ این شرکت‌ها توانایی این را دارند تا به بهترین شکل، خدمات کامپیوتر در تهران را برای شما انجام دهند.

در چه شرایطی باید درخواست تعويض ويندوز در محل را بدهیم؟

کند شدن سرعت کامپیوتر یکی از نشانه‌های تعویض ویندوز است؛ این کار را می‌توانید با نصب نسخه یا ورژن‌های جدید ویندوز انجام دهید تا هم از مزایای نرم‌افزاری آن بهره‌مند شوید و هم سرعت سیستم شما به بهترین حالت ممکن خود برسد.

اما به‌طور کل در صورتی که سیستم شما دارای شرایط زیر باشد باید اقدام به تعویض یا نصب ویندوز کنید.

۱. خرید سیستم جدید

در صورتی که یک لپ‌تاپ یا کامپیوتر ثابت جدید خریده‌اید و سیستم شما هیچ‌گونه سیستم عاملی را ندارد، باید برای نصب آن اقدام کنید که می‌توانید از انواع ورژن ویندوز ۱۰ استفاده کنید.

۲. نصب یک هارد جدید بر روی سیستم

نصب یک هارد جدید هم مانند این است که شما یک سیستم جدید را خریداری کرده‌اید و باید برای نصب هار بر روی سیستم خود اقدام به تعویض ویندوز کنید.

۳. نصب برنامه‌های جدید

در صورت استفاده از نرم‌افزارهای جدید یا تخصصی، نیاز دارید تا نسخه ویندوز موجود خود را تغییر داده و بروز رسانی‌های لازم را انجام دهید.

۴. کاهش سرعت سیستم

برای همه کاربران کامپیوتر سرعت خوب از اهمیت بالایی برخوردار است؛ به همین علت در صورتی که سرعت سیستم کاهش پیدا کند در اولین فرصت اقدام به حذف فایل‌ها و برنامه‌های سنگین می‌کنند تا کمی سرعت سیستم بهبود پیدا کند. اما در اغلب مواقع بهتر است اقدام به تعویض ویندوز سیستم خود کنید تا بتوانید مشکل کاهش سرعت را برطرف کنید.

 ۵. سیستم شما ویروسی شده باشد

ویروس‌ها و بدافزارها یکی از عواملی هستند که برای کاربران کامپیوتر دردسرساز هستند. برای از بین بردن کامل این مشکلات بهتر است اقدام به تعویض ویندوز سیستم خود کنید تا به طور کامل از شر چنین مشکلاتی خلاص شوید.

۶. فرمت شدن سیستم

گاهی ممکن است به هر دلیلی مجبور شوید تا لپ‌تاپ یا کامپیوتر خود را فرمت کنید. در چنین مواقعی به نصب دوباره ویندوز نیاز پیدا خواهید کرد.

۷. نسخه جدید ویندوز برای شما مناسب نیست

گاهی با بروز رسانی و نصب نسخه جدید ویندوز برخی از نرم‌افزاها پشتیبانی نمی‌شوند؛ به همین دلیل کاربر مجبور می‌شود تا از نسخه‌های قدیمی‌تر برای سیستم خود استفاده کند. گاهی اوقات نسخه‌های جدید ویندوز با شکست مواجه می‌شوند و کاربران از این بروز رسانی ناراضی هستند. در چنین مواقعی هم نیاز دارید تا ویندوز کامپیوتر خود را عوض کنید.

نصب ویندوز در محل

نصب ویندوز در محل شامل چه خدماتی است؟

متخصص کامپیوتری که توسط شما به محل مورد نظر فراخوانده شده است همه امور مربوط به تعویض یا نصب ویندوز را برای شما انجام خواهد داد. از جمله این کارها بروز رسانی نسخه ویندوز و نصب برنامه‌های اصلی ویندوز مانند : مجموعه آفیس، مرورگرها، انواع پلیر و … که با توجه به نیازهای شما این نرم‌افزارها می‌تواند کم یا زیاد شود.

اما در مجموع نصب ویندوز شامل خدمات زیر می‌شود:

۱. نصب ویندوز

هر نوع ویندوزی که شما درخواست دهید را متخصص مربوطه نصب خواهد کرد، ویندوز ۷، ۸ و ۱۰ از این جمله هستند.

۲. نصب نرم افزار و دریوارهای مورد نیاز

به همراه نصب ویندوز نیاز است تا درایورهای آن هم نصب شوند تا نصب ویندوز تکمیل گردد. همچنین دیگر نرم‌افزاهای اصلی ویندوز هم توسط متخصص برای شما نصب خواهد شد.

۳. نصب آنتی ویروس

یکی از مسائلی که در امنیت اطلاعات شما از اهمیت بالایی برخوردار است آنتی ویروس است. بعد از نصب ویندوز و درایورهای آن نصب آنتی ویروس مناسب هم توسط متخصص مربوطه انجام می‌شود.

۴. بک آپ گیری

شاید مهم‌ترین بخش نصب ویندوز مربوط به حفظ اطلاعات درون سیستم شما باشد، به همین دلیل بک‌آپ گیری یکی دیگر از خدمات نصب ویندوز است که برای شما انجام می‌شود.

دیگر خدمات نصب ویندوز در محل غرب تهران

انجام خدمات کامپیوتر فقط محدود به تعويض ويندوز در محل نمی‌شود و خدمات کامپیوتر غرب تهران آماده است تا با ثبت سفارش شما دیگر سفارش‌ها مانند تعمیر کیبورد آب خورده و هرگونه پشتیبانی دیگری را که شما خواستار باشید انجام دهد. ساکنین غرب تهران هرگونه خدمات مربوط به رایانه را که نیاز داشته باشند می‌توانند در همین منطقه از تهران پیدا کنند.

هزینه نصب ویندوز ۱۰ لپ تاپ چقدر است؟

لازم به ذکر است که نصب ویندوز در محل هزینه‌ای معادل ۷۰۰۰۰ تومان دارد و این مبلغ توسط اتحادیه خدمات کامپیوتر در تهران تعیین شده است. همچنین تفاوتی بین هزینه نصب ویندوز ۱۰ لپ تاپ و دیگر ویندوزها مانند ۷ و ۸ وجود ندارد و هزینه ۷۰۰۰۰ تومان برای نصب انواع ویندوز در محل یک‌سان است. برای نصب نرم افزارهای سفارشی شما بر روی سیستم، هزینه نصب ویندوز ۱۰ لپ تاپ تغییر خواهد کرد و بسته به تخصصی و پیچیده بودن نصب آن هزینه جداگانه‌ای دریافت می‌شود که میانگین آن چیزی حدود ۱۰۰۰۰ تومان است. البته برای اطمینان بیشتر می‌توانید با یکی از شرکت‌هایی که خدمات نصب ویندوز در محل غرب تهران را ارائه می‌دهد در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *