با توجه به گسترش تکنولوژی و پیشرفت ابزارها، نحوه برقراری ارتباطات نیز از گذشته خود فاصله گرفته و با تکنولوژی همراه شده است؛ طوری که امروزه از سرویس‌های وی او آی پی یا همان ویپ به وفور استفاده می‌شود. VOIP سرویسی است که به افراد این قابلیت را می‌دهد تا بتوانند تماس‌هایی در بستر اینترنت برقرار کنند. این ارتباط صوتی یا همان خدمات VOIP  می‌تواند هم در داخل کشور و هم در خارج از آن انجام شود که همین ویژگی سبب شده تا افراد بیشتر علاقه به استفاده از این سرویس داشته باشند. یکی از قابلیت‌های ویژه وی او آی پی، امکان برقراری تماس صوتی با همان تلفن‌های سنتی و با داشتن شماره تلفن است که در زمان برقراری مخاطب شما نمی‌تواند تشخیص دهد که شما در حال استفاده از سرویس VOIP و یا خط تلفن سنتی هستید.

ویژگی‌ها و برتری‌های سرویس VOIP

 • امکان برقراری تماس با افراد خارج از کشور بصورت کاملاً رایگان
 • عدم نیاز به سیم‌کشی جدا برای نصب ویپ
 • ترکیب صدا و اطلاعات
 • هزینه‌های پایین سرویس، نگهداری و پشتیبانی
 • امکان برنامه نویسی برای تلفن همراه
 • قابلیت برقراری کنفرانس‌های صوتی و تصویری
 • پشتبانی و امکان استفاده از تجهیزات مخابرات کنونی بدون نیاز به تجهیزات پیچیده
 • عدم نیاز به کابل کشی پیچیده مانند تلفن
 • نصب و راه‌اندازی آسان
 • امکان استفاده برای تمام اقشار با هر سطح توانایی
 • قیمت مقرون به صرفه و مناسب
 • به‌کارگیری از استاندارد SIPH323
 • امکان تهیه سرویس به صورت ماهانه یا سالانه

امکانات و قابلیت‌های VOIP یا ویپ

تا به این جا با کلیت ویپ و مزایای آن آشنا شده‌ایم؛ اما این سرویس از قابلیت‌های دیگری نیز برخوردار است که شاید برای شما جالب باشد؛ این ویژگی‌ها به شرح ذیل هستند:

قابلیت دریافت پیام صوتی

یکی از ویژگی‌های جالب ویپ این است که در زمانی که نتوانستید با مخاطب مورد نظر تماس گرفته و یا شما پاسخگو تماس نبودید؛ بتوانید برای وی پیام بگذارید و در صورت نیاز می‌توانید از ایمیل نیز استفاده کنید؛ سرویس VOIP تمامی این امکانات را در اختیار شما خواهد قرار داد.

ضبط و ذخیره‌سازی مکالمات VOIP

سرویس ویپ این امکان را به کاربران می‌دهد تا مانند سایر تلفن‌های سانترال بتوانند مکالمات خود را ضبط کرده و مدیریت تماس را نیز کنترل کنند؛ در واقع VOIP سیستمی است که تمام امکانات تلفن را به شما ارائه داده اما با این تفاوت که تمامی فرآیندهای آن در بستر اینترنت و به صورت کاملا رایگان است. همچنین سرویس ویپ در زمان ضبط مکالمات و پس از آن، امکان شنود را نیز به کاربران می‌دهد.

خدمات VOIP

قابلیت فکس VOIP

زمانی که از سیستم ویپ کنید می‌توانید با آن فکس‌های خود را نیز انجام دهید. با این سیستم فکس‌های دریافتی خود را به ایمیل ارسال خواهید کرد که باعث شده تا در زمینه مصرف کاغذ بسیار صرفه جویی کرده و همین‌طور بتوانید هزینه کمتری را برای هزینه تهیه ملزومات اداری پرداخت کنید.

خدمات VOIP امداد آتی ۷۲۴

سرویس وی او آی پی یکی از تکنولوژی‌های پیشرفته است که در شرکت‌ها و کسب و کارهای رو به گسترش بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد که روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود؛ بنابراین مجموعه‌هایی هستند که به صورت کاملا تخصصی در زمینه ارائه سرویس VOIP فعالیت می‌کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به امداد آی تی ۷۲۴ اشاره کرد.

امداد آی تی ۷۲۴ مجموعه‌ای است که با استفاده از تجهیزات پیشرفته و بهره‌گیری پرسنل با تجربه همواره سعی بر این دارد تا بهترین خدمات VOIP را به مشتریان ارائه دهد.

سریع‌ترین خدمات با امداد آی تی ۷۲۴

امداد آی تی ۷۲۴ ویژگی دارد که با رقبای آن قابل مقایسه نیست؛ این مجموعه خدمات خود را در کمترین زمان ممکن و با استفاده از بهترین تجهیزات به مشتریان ارائه می‌دهد؛ چرا که همان‌طور که می‌دانید زمان فاکتور مهمی در دنیای امروزی است و بیشتر شرکت‌ها برای این که بتوانند در زمان خود صرفه جویی کند به دنبال مجموعه‌هایی هستند که خدمات VOIP را با بالاترین کیفیت و در کم‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهند؛ اگر از این دسته از مجموعه‌ها هستید، امداد آی تی ۷۲۴ بهترین گزینه برای شما خواهد بود. ضمنا مجموعه امداد آی تی ۷۲۴ پیش از انجام خدمات راه‌اندازی ویپ در صورت نیاز، به شما مشاوره تلفنی و حضوری ارائه می‌دهد تا کاملا با ساختار این سرویس و خدمات امداد آی تی ۷۲۴ آشنا شوید.