تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در محل

تعمیر لپ تاپ در محل برای افرادی که تمایل ندارند لپ تاپ خود را از محل سکونت یا کار خود خارج کنند یک گزینه بسیار مناسب است. در صورتی که لپ‌تاپ شما دچار ایراد شده است یک متخصص در زمینه امور تعمیرات لپ‌تاپ می‌تواند در مکان و زمان معین، که البته این زمان و مکان را هم شما تعیین می‌کنید حضور یابد و همه تعمیرات مربوط به لپ تاپ شما را انجام دهد. به این ترتیب شما در همه مراحل تعمیر لپ‌تاپ خود حضور دارید.

در چه صورت به تعمیر لپ تاپ در محل نیاز پیدا می کنیم؟

لپ‌تاپ یک وسیله ضروری است، به همین دلیل در صورت بروز هرگونه مشکلی برای آن می‌تواند در انجام کارهای روزانه شما اختلال ایجاد کند. به همین دلیل بهتر است که هرچه سریع‌تر اقدامی برای تعمیر لپ‌تاپ خود کنید. در صورتی که لپ‌تاپ شما دچار مشکلات زیر شده است به تعمیرات تخصصی لپ تاپ در محل نیاز دارد.

 • در صورتی که فوری به لپ‌تاپ خود احتیاج دارید باید از خدمات تعمیر لپ تاپ در محل استفاده کنید، زیرا در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل شما را رفع می‌کنند.
 • در صورتی که لپ‌تاپ شما به علت خرابی باتری و ملزومات آن دیگر روشن نشود.
 • در صورتی که می‌خواهید تعمیر لپ‌تاپ شما در حضور خودتان انجام شود.
 • اگر لپ‌تاپ به هر دلیلی خاموش شد و دیگر نتوانستید آن را روشن کنید.
 • در صورتی که لپ‌تاپ شما صدا می‌کند و حرارت آن بالا رفته باشد، بهتر است که از تعمیرات تخصصی لپ تاپ در محل استفاده کنید.
 • اگر تعمیرگاه یا خدمات کامپیوتر برای تعمیر لپ‌تاپ شما در محل سکونت یا کار شما وجود نداشته باشد بهتر است که از تعمیر لپ تاپ در محل استفاده کنید.‌

تماس با ما : ۰۲۱۲۸۴۲۶۸۶۸ 

تعمیر لپ تاپ در محل

مشکلات رایج لپ‌ تاپ

خرابی در لپ‌تاپ شامل ایرادهای نرم‌افزاری و سخت‌افزاری می‌شود؛ در صورتی که لپ‌تاپ شما دارای نشانه‌های زیر باشد یعنی مشکلی رخ داده است و بهتر است که آن را به یک متخصص در امور تعمیر لپ‌تاپ نشان دهید.

 • بالا رفتن درجه حرارت لپ‌تاپ
 • لپ‌تاپ به هر دلیلی شارژ نمی‌شود
 • روی لپ‌تاپ مایعات ریخته است
 • لپ‌تاپ شما به هر دلیلی روشن نمی‌شود
 • سیستم شما دچار ضرب دیدگی شده است
 • هنگ کردن کامپیوتر به مانع از عمل‌کرد آن شده است
 • ویندوز سیستم به هر دلیلی بالا نمی‌آید یا این‌که در شناختن هارد ناتوان است
 • از لپ‌تاپ شما صدای نامتعارف به گوش می‌رسد
 • نمایشگر لپ‌تاپ تصاویر را به درستی نشان نمی‌دهد یا این‌که دچار شکستگی شده است
 • سیستم خاموش شده است و دیگر روشن نمی‌شود
 • کاهش سرعت لپ‌تاپ
 • ایراد پیدا کردن پاور
 • مشکلات مربوط به گرافیک سیستم
 • ویروس گرفتن لپ‌تاپ
 • درایورهای سیستم شناخته نمی‌شوند
 • خراب شدن کارت صدا
 • ایراد پیدا کردن یا سوختن مادربرد
 • ری‌استارت شدن یا خاموش و روشن شدن لپ‌تاپ

خدمات تعمیرات تخصصی لپ تاپ در محل شامل چه مواردی است؟

همه سیستم‌های کامپیوتری شامل دو بخش سخت‌افزار و نرم‌افزار است. خدمات کامپیوتر غرب تهران هم برای مشتریان خود تعمیر لپ تاپ در محل را هم در بخش سخت‌افزاری و هم در بخش نرم‌افزاری انجام می‌دهد. اما بخش‌های دیگری از لپ‌تاپ مانند قاب، ال‌سی‌دی و … هم هستند که شامل خدمات مربوط به تعمیر لپ تاپ در محل می‌شوند.

۱. تعمیر سخت افزار در محل

خدمات کامپیوتر در تهران همه پشتیبانی‌های لازم در زمینه تعمیرات سخت‌افزاری لپ‌تاپ را برای شما انجام می‌دهند. از جمله این خدمات می‌توان به تشخیص عیب به صورت تخصصی اشاره کرد که در نتیجه آن وضعیت لپ‌تاپ شما را مشخص می‌کند. همچنین به شکل کاملی وضعیت دیگر قطعات را برای شما آنالیز می‌کنند که شرایط دیگر بخش‌های لپ‌تاپ برای کاربر مشخص شود.

 ارائه یک گزارش فنی به مشتری در مورد مشکلات رخ داده در سیستم و سرویس کامل لپ‌تاپ از دیگر خدماتی از مراکز پشتیبانی کامپیوتر برای کاربران انجام می‌دهند. در صورتی که به تعمیر لپ تاپ در محل نیاز پیدا کردید، متخصصان مربوطه می‌توانند قطعات خراب سیستم شما را با قطعات اصلی جایگزین کنند.

۲. خدمات نرم افزاری لپ تاپ در محل

در صورتی که لپ تاپ شما دچار هرگونه مشکل نرم‌افزاری شده باشد، متخصصانی که برای تعمیر لپ تاپ در محل فراخوانده شده‌اند توانایی برطرف کردن این عیب را دارند. نصب انواع ورژن ویندوز ۱۰ و دیگر و دیگر سیستم عامل‌های موجود. آپدیت و آپگرید انواع نرم‌افزار های روی سیستم شما توسط متخصص مربوطه انجام می‌شود.

در صورت استفاده از خدمات تعمیرات تخصصی لپ تاپ در محل، نصب درایورهای مختلف، آنتی ویروس و … برای شما انجام می‌گیرد. همچنین می‌توانید درخواست کنید که نصب انواع نرم‌افزارهای جانبی چه تخصصی و چه غیر تخصصی برای شما انجام گیرد. در صورت بروز هرگونه مشکل یک بک‌آپ گیری برای شما انجام خواهد شد تا این‌که اطلاعات شما از دسترس خارج نشود.

تماس با ما : ۰۲۱۲۸۴۲۶۸۶۸ 

تعمیر لپ تاپ در محل

۳. تعمیر و تعویض قطعات لپ تاپ

خرابی و ایراد در قطعات مختلف لپ‌تاپ یکی از مشکلاتی است که ممکن است برای هر سیستمی رخ دهد. تعمیر یا تعویض چنین قطعاتی باید توسط یک فرد متخصص انجام شود. قطعات لپ‌تاپ به دو شکل دسته بندی می‌شوند:

الف) قطعات درونی

به قطعاتی که درون قاب لپ‌تاپ قرار دارند گفته می‌شود که شامل سی‌پی‌یو، رم، مادربورد و … است.

ب) قطعات بیرونی

به قطعاتی گفته می‌شود که بیرون لپ‌تاپ قرار گرفته است و شامل کیبورد، تاچ‌پد و نمایشگر می‌شود.

در صورتی که هر کدام از قطعات داخلی لپ‌تاپ مانند CPU، RAM، کارت گرافیک، کارت صدا، هارد، فلت و قطعات خارجی مانند تاچ‌پد و ال‌سی‌دی دچار ایراد شود فرد متخصص که برای تعمیر لپ تاپ در محل آمده است قادر به تعویض یا تعمیر آن‌ها است. همچنین از دیگر خدمات این شرکت‌ها تعمیر کیبورد آب خورده در محل است.

الف) تعمیر ال سی دی لپ تاپ

نمایشگر لپ‌تاپ مهم‌ترین خروجی در سیستم شما است. به همین دلیل در صورتی که مشکلی برای آن به وجود آید موجب از کارافتادگی لپ‌تاپ می‌شود. متخصصی که برای تعمیر لپ تاپ در محل حاضر شده است تمام سعی خود را می‌کند که مشکل نمایشگر را بدون تعویض آن برطرف کند تا کاربر هزینه کمتری را بابت آن پرداخت کند.

ب) تعمیر قاب لپ تاپ

در صورتی که قاب لپ‌تاپ شما شکسته باشد یا از جای خود خارج شده باشد نیاز به تعمیر دارد. تعمیرکار بخش‌هایی را که می‌تواند با استفاده از چسب و روش‌های دیگر تعمیر می‌کند، در غیر این‌صورت می‌تواند عمل تعویض کل قاب یا بخش مورد نیاز را برای شما انجام دهد.

ج) تعمیر کیبورد و تاچ پد

یکی از ورودی‌‌های مهم هر سیستمی کیبورد و تاچ‌پد آن است. تعمیرکار فراخواده شده توسط شما می‌تواند از کوچک‌ترین تا بزرگ‌ترین مشکلات رخ داده در این بخش را برای شما برطرف کند. گاهی مشکل نرم‌افزاری بوده و بدون تعویض قابل حل شدن است. گاهی هم با تعویض بخش کوچکی از کیبورد می‌توان از این بخش مانند قبل استفاده کرد.

د) تعمیر مدار شارژ سیستم

مدار شارژ لپ‌تاپ شامل آداپتور، باتری و آی‌سی شارژ است. برای برطرف کردن مشکلات ناشی از شارژ باید هر کدام از این بخش‌ها مورد بررسی قرار گیرد تا بتوان دوباره از لپ‌تاپ استفاده کرد. تعمیرات تخصصی لپ تاپ در محل این اجازه را به شما می‌دهد که همه مراحل انجام تعمیر و برطرف کردن مشکلات مربوط به شارژ باتری را از نزدیک نظاره‌گر باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *